Ankara Şoförlü Lüks Araç Kiralama

Şoförlü araç kiralama hizmeti birçok firma tarafından verilen ve son yıllarda çok fazla talep gören bir hizmettir. Bu hizmeti veren firmalar bu hizmette kullanmak üzere lüks araçları seçmekle birlikte orta sınıf araçlar ile de bu hizmet verilmektedir. Bu hizmet, tamamen müşterinin isteğine özel olarak değişiklik göstermektedir.

Mercedes birçok araç kullanıcı tarafından sevilen ve Dünya çapında da çok popüler bir araba markasıdır. Genellikle keyfine düşkün ve kaliteyi seven kullancılar tarafından tercih edilmektedir. Ankara şoförlü mercedes kiralama şeklinde bir arama yaptığınızda bu hizmeti veren birçok firma listelenecektir. Bu kiralama hizmetini veren firmalar, bu araçları kullanacak olan şoförleri de özel olarak seçmek zorundadır.

Genellike iş adamları tarafından tercih edilen bu hizmet son yıllarda yurtdışından gelen iş adamları veya turistler tarafından da tercih edilmektedir. Döviz fiyatlarının artması ile birlikte yurt dışında yaşayan kişiler ülkemizde rahatlıkla harcama yaptıkları için genellikle şoförlü araç kiralama hizmetini tercih etmektedir. Bu hizmetten yararlanmanın birçok sebebi olmakla birlikte bunlar; Ankara trafiğinin stresini çekmemek ve araçların yüksek maliyetinden kaçmaktır. Ankara’yı bilmeyen kişiler ve zaman noktasında problemi olanlar bu hizmetten yararlanarak Ankara hakkında bilgi sahibi bir şoför tarafından istediği yere en kısa zamanda gitmektedir.

Ankara şoförlü araç kiralama hizmeti Passat ile de yapılmaktadır. Volkswagen modeli olan Passat üst sınıfa hitap eden ve konforlu bir araçtır. Mercedes’in yüksek maliyetinden kaçmak isteyen fakat yine de konfor isteyen müşteriler Ankara şoförlü passat kiralama hizmetini tercih etmektedir. Passat model araçlarda en az Mercedes kadar kaliteli ve konforlu araçlardır.

Bu hizmeti veren firmalar filolarında Mercedes, Volkswagen, Jeep ve Range Rover gibi markaların en çok tercih edilen modellerini bünyelerinde bulundurmalıdır. Her müşterinin tercihi farklı olabilir kimi Mercedes tercih ederken kimi de Ankara şoförlü jeep kiralama hizmetinden yararlanmak isteyebilir. Jeep markası dünya çapında SUV tarzında araçların en iyi üreticisi konumundadır ve 4×4 tercih eden kullanıcıların ilk tercihlerinden birisidir. Yine Jeep model araçlar, bu aracı kullanan kişilere büyük itibar sağlamaktadır ve bu yüzden iş adamları tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Şoförlü Vip Minibüs kiralama veya otobüs kiralama hizmeti birçok kişi tarafından tercih edilen bir hizmettir. Düğünlerde veya toplantılarda çok fazla katılım olması durumunda araçlardan çok vip minibüsler kiralanır. Bu minibüsler tamamen kullanıcılara hitap eden ve donanım olarakta çok zengin araçlardır. Her ne kadar kiralama maliyetleri yüksek olsa da bu araçlarda; deri koltuk, minibar, televizyon, ek soğutma ve ısıtma sistemi ve ses sistemleri bulunmaktadır.

Ankara şoförlü vito kiralama hizmeti genellikle kaliteli şoförler tarafından verilmektedir. Bu hizmetten yararlanan kişiler üst kesimden insanlar olduğu için araçlarını süren ve canlarını emanet ettikleri kişinin güvenilir, temiz giyinen ve kültürlü bir insan olmasını tercih ederler. Mercedes’in ticari araç modeli olan Vito birçok kullanıcı tarafından tercih edilen bir araçtır. Araç konforlu olmakla birlikte prestijli bir araçtır. Vip hizmette olmazsa olmaz deri koltuk, ek havalandırma sistemleri, ses sistemleri, mini bar ve televizyon gibi donanımlar bu araçlara kolaylıkla monte edilmektedir.

Devamını Oku

Ankara Protokol Taşımacılığı

Bu makalede kurumsal araç kiralama ve vip taşımacılık hizmetlerinden bahsedeceğiz. Bu iki hizmette titizlik ve kurumsallık isteyen işlerdir. Bu işte hitap edilen kesim üst kesim olduğu için araçların temiz olması, bakımlarının yapılmış olması ve gerekli tüm sigorta ve evraklarının tam olması gerekmektedir.

Ankara vip taşımacılık hizmeti genellikle Ankara’da oturan zenginler veya dışarıdan gelen iş adamları tarafından tercih edilmektedir. Yine ülkemizde son yıllarda yatırım yapan Araplarda bu hizmeti sürekli olarak kullanmaktadır. Bu araçları kullanan şoförlerin özel olarak seçilmesi ve giyimine dikkat etmesi gerekmektedir çünkü muhattap olacağı insanlar giyimine özen gösteren ve kültürlü kişilerdir.

Şirketler genellikle araç almaktan ziyade kiralama yoluna gitmektedir. Araç maliyeti, sigortası, vergi ve bakım masrafları genellikle kısa dönemde şirketlerin için büyük masraf oluşturmaktadır. Bu yüzden şirketlerde kurumsal araç kiralama hizmeti veren firmaları tercih etmektedir. Bu şirketler günlük, haftalık, aylık veya yıllık araç kiralama sözleşmeleri yapmakta ve sürenin uzamasına göre müşterilere yüksek indirimler yapmaktadır.

Vip taşımacılık hizmetinde kullanılan araçlar da çok önemlidir. Bu hizmette kullanılan araçların yüksek klasman arabalar olması gerekmektedir. Bunlar Transport tarzı araçlar olabileceği gibi S600 gibi ultra lüks araçlarda olabilir. Müşterilerin tercihlerini karşılamak için firmaların filolarında bu tarz üst klasman arabaları da tutması gerekmektedir.

Ankara kurumsal araç kiralama hizmeti Filo kiralama olarakta geçmektedir. Bu şirketler hizmet verirken günlük masrafların yanında yapılacak olan kilometre başına da maliyet çıkarmaktadır. Yani sabit bir maliyetin yanında birde değişken bir maliyet bulunmaktadır. Kilometre başına maliyet çıkartmak filo kiralama hizmeti veren firmanın avantajınadır çünkü bu araçlar eskidiği zaman satılma aşamasına geldiğinde kilometresi çok olduğu için fiyatları da düşmektedir. Şirkette bunu önceden tahmin ettiği için ve ileriyi düşünerek bu maliyeti de çıkarmaktadır.

Genellikle bu hizmetten yararlanan firma sahipleri veya ilgili kişiler bu değişken maliyetleri bilirler ve araç kiralama hizmeti için birçok yerden teklif alırlar. Yine eğer araçlar günde 500 km’nin üzerinde bir km yapacaksa sabit maliyeti daha yüksek olan bir teklif çok daha mantıklıdır.

Protokol taşımacılığı ise çok farklı bir boyut gerektiren bir iştir. Genellike protokolde üst düzey devlet yetkilileri veya firma sahipleri olduğu için bu hizmeti veren araçların zırhlı olması gerekmektedir. Protokol esnasında yine şoförlerin Ankarayı iyi bilmesi ve olası bir sıkıntı anında önlem alması gerekmektedir. Protokol taşımacılığı hizmeti çok karlı bir iş olsa da bu alanda hizmet vermek çok zordur. Bu alanda hizmet veren firmayı iyi seçmelisiniz.

Ankara vip minibüs kiralama hizmeti verecek olan firmaların filolarında vito, transporter gibi araçları barındırması gerekmektedir. Bu araçlar genellikle kullanıcılar tarafından çok tercih edilen, kullanışlı ve kaliteli araçlardır. Yine bu araçlara yukarıda saydığımız donanımları koymak çok kolaydır. Bu araçların maliyeti yüksek olsa da toplu bir şekilde gidilen organizasyonlara 2-3 araç ile gitmektense bu araçlarla gitmek çok daha mantıklıdır.

 

Devamını Oku