Şoförlü araç kiralama hizmeti birçok firma tarafından verilen ve son yıllarda çok fazla talep gören bir hizmettir. Bu hizmeti veren firmalar bu hizmette kullanmak üzere lüks araçları seçmekle birlikte orta sınıf araçlar ile de bu hizmet verilmektedir. Bu hizmet, tamamen müşterinin isteğine özel olarak değişiklik göstermektedir.

Mercedes birçok araç kullanıcı tarafından sevilen ve Dünya çapında da çok popüler bir araba markasıdır. Genellikle keyfine düşkün ve kaliteyi seven kullancılar tarafından tercih edilmektedir. Ankara şoförlü mercedes kiralama şeklinde bir arama yaptığınızda bu hizmeti veren birçok firma listelenecektir. Bu kiralama hizmetini veren firmalar, bu araçları kullanacak olan şoförleri de özel olarak seçmek zorundadır.

Genellike iş adamları tarafından tercih edilen bu hizmet son yıllarda yurtdışından gelen iş adamları veya turistler tarafından da tercih edilmektedir. Döviz fiyatlarının artması ile birlikte yurt dışında yaşayan kişiler ülkemizde rahatlıkla harcama yaptıkları için genellikle şoförlü araç kiralama hizmetini tercih etmektedir. Bu hizmetten yararlanmanın birçok sebebi olmakla birlikte bunlar; Ankara trafiğinin stresini çekmemek ve araçların yüksek maliyetinden kaçmaktır. Ankara’yı bilmeyen kişiler ve zaman noktasında problemi olanlar bu hizmetten yararlanarak Ankara hakkında bilgi sahibi bir şoför tarafından istediği yere en kısa zamanda gitmektedir.

Ankara şoförlü araç kiralama hizmeti Passat ile de yapılmaktadır. Volkswagen modeli olan Passat üst sınıfa hitap eden ve konforlu bir araçtır. Mercedes’in yüksek maliyetinden kaçmak isteyen fakat yine de konfor isteyen müşteriler Ankara şoförlü passat kiralama hizmetini tercih etmektedir. Passat model araçlarda en az Mercedes kadar kaliteli ve konforlu araçlardır.

Bu hizmeti veren firmalar filolarında Mercedes, Volkswagen, Jeep ve Range Rover gibi markaların en çok tercih edilen modellerini bünyelerinde bulundurmalıdır. Her müşterinin tercihi farklı olabilir kimi Mercedes tercih ederken kimi de Ankara şoförlü jeep kiralama hizmetinden yararlanmak isteyebilir. Jeep markası dünya çapında SUV tarzında araçların en iyi üreticisi konumundadır ve 4×4 tercih eden kullanıcıların ilk tercihlerinden birisidir. Yine Jeep model araçlar, bu aracı kullanan kişilere büyük itibar sağlamaktadır ve bu yüzden iş adamları tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Şoförlü Vip Minibüs kiralama veya otobüs kiralama hizmeti birçok kişi tarafından tercih edilen bir hizmettir. Düğünlerde veya toplantılarda çok fazla katılım olması durumunda araçlardan çok vip minibüsler kiralanır. Bu minibüsler tamamen kullanıcılara hitap eden ve donanım olarakta çok zengin araçlardır. Her ne kadar kiralama maliyetleri yüksek olsa da bu araçlarda; deri koltuk, minibar, televizyon, ek soğutma ve ısıtma sistemi ve ses sistemleri bulunmaktadır.

Ankara şoförlü vito kiralama hizmeti genellikle kaliteli şoförler tarafından verilmektedir. Bu hizmetten yararlanan kişiler üst kesimden insanlar olduğu için araçlarını süren ve canlarını emanet ettikleri kişinin güvenilir, temiz giyinen ve kültürlü bir insan olmasını tercih ederler. Mercedes’in ticari araç modeli olan Vito birçok kullanıcı tarafından tercih edilen bir araçtır. Araç konforlu olmakla birlikte prestijli bir araçtır. Vip hizmette olmazsa olmaz deri koltuk, ek havalandırma sistemleri, ses sistemleri, mini bar ve televizyon gibi donanımlar bu araçlara kolaylıkla monte edilmektedir.

Devamını Oku